Ardo Isıtma Sistemleri Ardo Isıtma Sistemleri

Isıtma Arama, Elektrikli Isıtma Sistemleri,
İstanbul / Esenler / Esenler

Adres: Mahmutbey, Oruç Reis Sk. No:1, 34218 Bağcılar İstanbul

Telefon Numarası: 0(212) 438 18 00

E-posta Adresi iletisim@pestgo.com

İnternet Sitesi: http://www.ardo.com.tr

Facebook Adresi: Tıklayınız

Harita Konumu: Tıklayınız

Firma Bilgileri

Evde, Bahçede, Ekonomik, Konforlu, Sağlıklı Isınma İçin

Ürün ve Hizmetler

1999 senesinde, “bulunduğu sektörü kendisinin inşa etmesi” prensibinden yola çıkarak kurulmuştur PestGO.

Dünya’da, hakkında çalışmaları süren ve ancak “kısa vadeli-geçici çözüm” olarak tüketicilere sunulan haşere önleme cihazlarını, 100 bin metrekareye kadar etkili, asgarî 10 yıl kullanım ömürlü hâle getirerek tüketiciyle buluşturmuştur. Türkiye başta olmak üzere “elektronik haşere önleme” sektörünün kurucusu ve yönlendiricisidir.

1999 senesinden günümüze geçen zaman zarfında, tüketicilerden gelen tüm geri bildirimleri değerlendirerek tecrübe hâline getirmiş ve bu tecrübeyi ürünlerine yansıtarak, donuklaşmaya fırsat tanımaksızın ürünlerini devamlı yenileyerek tüketicinin istifâdesine sunmuştur

Ar-Ge çalışmalarını kendi bünyesinde ve öz kaynaklarıyla gerçekleştiren, inovatif olmanın da ötesinde, özgün buluşlara imza atan PestGO Ltd. 2005 senesinde “Türkiye Patent Ligi 5.”si olarak birçok endüstriyel kuruma fark atmıştır.

PestGO Ltd. Şti. inovasyon ve özgün buluşlarından meydana gelen ürün gamını her geçen gün yenileyerek tüketicinin hizmetine sunmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda piyasaya sürülen “Ardo Cam Panel Isı Jeneratörü” son dönemde hazırlanarak yine tüketicinin istifâdesine sunulan “Cam Panel Izgara” ile ürünlerin hitap ettiği sektörlere üretim ve tüketim bakımından farklı bakış açıları kazandıran PestGO, bir yandan da diğer ürünlerinin piyasaya sunulmasının hazırlığı ve tatlı telâşı içerisindedir.

PestGO’nun temel amacı “taklit eden değil, taklit edilen olmaktır” ve tabiîdir ki taklitçileriyle olan hukuk mücadelesini de senelerdir sürdürmektedir.

Zamanın şartlarına hızla ayak uyduran esnek yapımız, tecrübemiz ve daima yeni olan ürünlerimizle her zaman size özel çözümler sunmaya devam edeceğiz...

 +90 (212) 438 18 00 (pbx)
 

 
Maddi Destekli Linkler
Kayıt olmak için tıklayın